bilgi@kocaeliaraccekici.com 0542 786 50 20
11 Ağustos 2019 0 Comments

Oto Kurtarma

Aracınızın markası ve modeli fark etmeksizin her türlü otomobil için çekici hizmeti vermekteyiz. Kocaeli il sınırı içinde ya da çevresinde olmak üzere yolda kalma olaylarında bize güvenle ulaşabilirsiniz. Gündüz ve gece fark etmeksizin yaşadığınız yol sorunlarında oto kurtarma hizmetimizle yanınızdayız. Aracınızla kaza yaptığınızda ya da arıza gibi herhangi bir nedenle yolda kaldığınızda bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Araç yardım hizmetimiz sayesinde yolda yaşadığınız problemleri kısa sürede çözebiliriz. Şimdi ihtiyaç duyduğunuz yardım için bizi arayın.

7/24 Oto Kurtarma Hizmeti

Aracınızla gönlünüzce gezerken birdenbire kötü bir sürprizle karşılaşabilir, aracınız arızalanabilir. Şehir merkezine uzak bir yerde bile olsanız Kocaeli oto kurtarma hizmeti ile aracınızın bulunduğu yerden alınarak servise götürülmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bizi arayarak bulunduğunuz adresi ve kısaca yaşadığınız sorunu bildirmeniz yeterlidir. Oto çekicimiz sizi en kısa sürede bulunduğunuz yerden kurtarmak üzere yanınıza gelecektir. Bunun için bizi arayarak konum bilgisi verdikten sonra yanınıza ulaşmamızı bekleyebilirsiniz. Şimdi bizi arayın. Aracınızı bulunduğu yerden gelip alalım. Paniğe kapılmadan ve zahmetsizce güvenli bir bölgeye gitmenin rahatlığını yaşayın.

Hızlı Oto Kurtarma

Kocaeli ve civarında verdiğimiz oto kurtarma hizmeti ile sizi çaresiz kalmaktan kurtarıyoruz. Aracınızın yerinde müdahale ile çalışır duruma gelemeyeceği durumlarda yol yardım hizmetimizi devreye sokuyoruz. Herhangi bir kaza durumunda aracınızı en kısa sürede güvenli bir alana taşıtmak için yol araç kurtarma hizmeti almalısınız.
Konum atın
Call Now Button