bilgi@kocaeliaraccekici.com 0542 786 50 20
29 Haziran 2022 0 Comments

Forklift, Bobcat, İş Makinası ve Platform Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe ihtiyaç duyulan tüm hizmet alternatiflerini sunan firmamız kullanıcılarımızı iş makineleri ve çeşitli araçların taşınma hizmetlerinde de yalnız bırakmıyor! İhtiyaç duyduğunuz tüm taşımacılık hizmetlerinde profesyonel ekibimizle sizlerin yanındayız.

Forklift Taşımacılığı Nedir?

İnşaatlarda, depolarda ve çeşitli şantiyelerde yüklerin taşınması için kullanılan forklift araçlarının ilgili alana ulaştırılabilmesi için bir taşınma hizmeti ihtiyacı doğmaktadır. Depolarınızda ya da şantiyelerinizde kullanmak üzere aldığınız forklift araçlarının sizlere güvenle sizlere ulaşması için uzman kadromuzla sunduğumuz forklift taşımacılığı hizmeti uygun fiyatlar ile güvenli bir şekilde forklift araçlarınızı size ulaştırıyoruz.

İş Makinesi ve Platform Taşımacılığı

Kazı makineleri, kazıcı yükleyiciler, dozerler, greyderler gibi çeşitli iş makinelerinin kullanılacağı inşaat ya da çalışma alanlarına güvenli bir şekilde ulaştırılabilmesi için sağlanan transfer işlemleri iş makinesi nakliyesi olarak adlandırılır. Şantiyelerinizde; ekskavatör, bekoloder gibi iş makinelerinin kullanım ihtiyacı olduğunda bu araçların uygun fiyatlarla ve uzman çalışma ekibimizle tarafınıza güvenli bir şekilde ulaştırılması için iş makinesi taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Şantiyelerde, inşaat alanlarında ve çeşitli alanlarda kullanılan platformların taşınması gerektiğinde de bizlerden en uygun fiyatlar ile platform taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetler daima üstün hizmet kalitesi ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. İş makinesi nakliye fiyatları ve platform taşımacılığı fiyatları söz konusu olduğunda da en uygun fiyat politikasıyla hizmet veren tek firmayız.
Paylaş:
Konum atın
Call Now Button