Bursa Şehirlerarası Araç Taşıma – Çoklu Çekici

Bursa ilinden diğer şehirlere taşınacak olan araçlar için Bursa şehirlerarası araç taşıma hizmetleri ile size yardımcı oluyoruz. Galeriler, satış mağazaları, ikinci el araç satış bayileri olmak üzere çeşitli adreslere şehirlerarası çoklu araç taşıma hizmeti veriyoruz. Bu hizmetle birden çok aracı güvenle ve rahat bir şekilde taşıtmanızı sağlıyoruz. Tek tek alacağınız taşıma hizmetlerinden çok daha düşük bir maliyetle araçlarınızı ilgili adrese güvenle ulaştırılmak üzere taşıtabilirisniz. 

Bursa Şehirlerarası Araç Taşıma Hizmetleri 

Bursa’dan şehir dışına göndereceğiniz birinci ya da ikinci el bütün araçlarınız için modele, boyuta ve sayıya göre farklı büyüklükte ve şekilde kamyonlarda taşınabilir. Araç modellerine en uygun taşıma kamyonları ile otomobillerinizin tamamı, sabitlenmiş ve güvenli bir şekilde adrese teslim edilir. Satışı ya da teslimi yapılacak olan her aracın belirttiğiniz adresten kolayca teslim alınarak ilgili adrese ulaştırılması km farkına göre farklı sürelerde olabilir. Bursa şehirlerarası araç taşıma hizmeti almak için şimdi bizi arayın. 

Bursa Şehirlerarası Çoklu Araç Taşıma 

Çoklu araç taşıma hizmetleri ile firmanızın gözünden sakındığı her araç için en güvenli taşıma koşullarını oluştururuz. Sabitlenmiş, tek ya da iki katlı taşıma kamyonları ile otomobilleriniz model ve marka fark etmeksizin Türkiye’nin her yerindeki farklı illere kolaylıkla ulaştırılabilir. Taşırken kayması, sarsılması ve herhangi bir şekilde hasar alması mümkün olmadan bütün araçlarınız belirtilen adrese sağ salim teslim edilir.  Kaliteli araç taşıma hizmeti için şimdi bizi arayın. 

Call Now Button
Konum atın
Konum atın