bilgi@kocaeliaraccekici.com 0542 786 50 20
13 Ağustos 2020 0 Comments

Bilecik Şehirlerarası Araç Taşıma – Çoklu Çekici

Bilecik’te şehirlerarası araç taşıma hizmetleri için bize ulaşmak isterseniz, bir telefon uzağınızdayız. Bilecik Şehirlerarası araç taşıma hizmetlerinde özellikle de çoklu çekici ihtiyaçlarınızda sizin için ekonomik hizmet ve üstün taşıma kalitesi sunuyoruz.  En güvenlikli araçlarımızla, yüksek taşıma kapasitesi ile sarsıntı ve düşme gibi sorunlar söz konusu olmadan araçlarınızı Bilecek- Kocaeli ve Türkiye’deki birçok farklı ile taşıyoruz. 

Bilecik Şehirler Arası Araç Taşıma Hizmeti Kimler İçin?

1.Oto Galeri Sahipleri 2.Araç Kiralama Firmaları 3.Araç Alım Satım Firmaları 4.Kazalı Araç Sahipleri için çoklu taşıma ya da çoklu çekici hizmetleri verilebilir. Ancak Bilecik çoklu araç taşıma hizmetlerinde araçların modellerine, büyüklüklerine ve sayılarına uygun taşıma araçları seçildiğinde, taşıma sırasında hiçbir sorun yaşanmaz.  Araçların taşıma kamyonu ya da tırı içinde sabitlenmesi sağlanır. Bazen iki katlı çoklu taşıma araçları tercih edilmesi gerekir.Bu durumda da bütün araçların sabitlendiğinden emin olunarak herhangi bir hasar oluşmaksızın taşıma süreci tamamlanır. 

Güvenilir Bilecik Çoklu Çekici Hizmeti

 Bilecik Şehirlerarası araç taşıma hizmetlerimiz sayesinde eğer kaza yaptıysanız çok sıra sürede bulunduğunuz yerden alınarak güvenli bir bölgeye ulaştırılmanızı sağlarız. Kaza ve arıza söz konusu olduğunda alacağınız çoklu çekici hizmeti ile daha az maliyetli bir hizmet almış olursunuz. Ayrıca taşıma kaskosu avantajından da yararlanarak garanti kapsamında bir hizmet alabilirsiniz. Yaşadığınız yol ve araç sorunlarına çözüm bulmak ve çoklu taşıma hizmeti almak için bizi arayın.     
Konum atın
Call Now Button